niedziela, 17 stycznia 2016

Bird in a black hole


Hej mam dla was coś nowego na moim blogu! Jest to praca wykonana podczas zajęć plastycznych. Rzadko rysuję zwierzęta, ponieważ w moich rysunkach skupiam się przeważnie na ludziach. Dawno nie rysowałam ptaków, ostatnim razem miałam chyba 10 lat. Jednak myślę, że jak na tak małe doświadczenie z takim rodzajem prac, poszło mi nawet dobrze. Kiedy skończę rysować zamówienie mam już wizję na kolejny rysunek. O tym już innym razem. Reasumując jestem zadowolona z efektu końcowego i bardzo lubię technikę białą kredką na czarnej kartce. A wy co myślicie? Zostawiam wam do oceny, cześć!


7 komentarzy :

 1. Wow! Rysunek na prawdę świetny. :3

  Zapraszam do mnie ⬇
  colorful-dreams9.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bóg wiedział co robił, jak obdarzał Cię takim talentem! Cudowne, magiczne, 50 punktów dla Griffindoru!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe rysunki, naprawdę widać, że posiadasz ogromny talent. Mam nadzieję, że nie zabraknie Ci siły i motywacji do rozwijania się w jak najlepszym kierunku, nie zmarnuj takiego daru. Oby tak dalej! Trzymam za Ciebie kciuki.

  http://kasprzycka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuje Twojego bloga od jakiegoś czasu i musze ci powiedzieć że masz dziewczyno talent i robisz postępy z rysunku na rysunek. Ja tez rysuje ale głównie zwierzęta ludzie to nie moja bajka. Mogłaś jedynie bardziej zaokrąglic głowę ptaka:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać w tym talent! Mimo, że bardzo dawno nie rysowałaś ptaków, to Twój rysunek powala.

  www.kwietniowaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń